Služby

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb a produktů. Nabízíme široké spektrum brýlí, levnějších, ale i značkových a designových, velký výběr kontaktních čoček a ostatních doplňků, které jsou nezbytné v kvalitní péči o zrak. Náš profesionální personál provádí také vyšetření zraku a je Vám vždy k dispozici v případě jakýchkoliv dotazů

 

Vyšetření zraku

Ať už jste se rozhodli pro klasické brýle nebo kontaktní čočky, vždy je potřeba přesně diagnostikovat Váš problém. Proto provádíme vyšetření zraku jak pro brýlovou korekci, tak pro korekci kontaktními čočkami. Neváhejte a obraťte se na nás.

 

 

Aplikace kontaktních čoček

Před započetím nošení kontaktních čoček je nutné obrátit se na očního lékaře nebo optometristu pro odborné změření parametrů oka (ne pouze dioptrické hodnoty) a posouzení vhodnosti nošení určitých druhů kontaktních čoček. K první aplikaci také patří úplně samozřejmě nácvik nasazení a vyndání kontaktní čočky pod odborným dohledem,vyzkoušení zkušební aplikační kontaktní čočky a následně kontrola usazení a snášenlivosti a vhodnosti dané kontaktní čočky. Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Nabízíme

Naší devízou je široké spektrum nabízených produktů a vždy individuální přístup. Vždy zohledňujeme přání zákazníka a jsme připraveni poradit. Brýle dotvářejí vaši osobnost a je důležité, abyste se v nich cítili vždy dobře. Tak se pro Vás stane nošení brýlí příjemnou záležitostí a doplňkem Vaší celkové image.

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Oční optika Fišerová Krkonošská 536
Tanvald
468 41

- proti hasičárně
+420 483 394 395
+420 725 850 787

OTEVÍRACÍ DOBA:
PO - PÁ 09,00 - 16,00 hod

MĚŘENÍ OČÍ A APLIKACE KONTAKTNÍCH ČOČEK
- KAŽDÝ DEN
- upřednostňujeme objednání se předem
- ZDARMA při současném pořízení brýlí, jinak 200,- Kč
- aplikace kontaktních čoček ZDARMA (pouze 400,-Kč záloha , která bude odečtena při prvním nákupu čoček)


Možnost platby:

platební karta
hotovost
unišeky
sodexo passy
benefit